Chocolate Slim Ürün Görseli

Chocolate Slim tadı nasıl?

chocolate-slim-bilgileri-ve-kullanimAdından da anlaşılacağı üzeri çikolata içeren chocolate slim doğal içeriğe sahip bir zayıflama kompleksidir. Toz şeklinde olan bu ürün süt ya da su ile karıştırılarak tüketilmektedir. Ürünün süt ile tüketilmesi ile süt proteinlerinden de yararlanmak mümkün olduğundan bu kullanım daha çok tercih edilmektedir. Sabah öğünü yerine kullanılan bu ürün bayanlarda 2 yemek kaşığı erkeklerde 3 yemek kaşığı olacak şekilde 1 bardak süt içerisine karıştırılarak tüketilmektedir.

Doğal içerik, Chocolate slim sahip olduğu doğal bileşenler arasında kakao, yeşil kahve çekirdekleri, goji üzümleri, acai ve cia çekirdekleri, glukomannan yer almaktadır. İçerisinde yer alan doğal kakao herkesin severek tükettiği çikolatanın da temelini oluşturmaktadır. Ürün içerisinde ise çikolata lezzetinin sağlanması, kan şekerinin düşmesinin engellenmesi ve tatlı krizlerine son verilmesi etkisini gösteren bu madde aynı zamanda dopamin adı verilen mutluluk hormonunun salgılanmasını da tetiklemektedir. Böylece kullanıcıların kendini halsiz hissetmesi sorununun da önüne geçilmektedir.

Yeşil kahve çekirdekleri içeren çikolata slim iştahın kesilmesini sağlamakta bununla birlikte kuvvet ve enerji sağlamaktadır. Tadı nedeniyle tek başına içilemeyen yeşil kahve bu ürün içerisinde oldukça yararlı bir etkiye sahiptir. İçerisindeki goji üzümleri doğal yağ yakıcı etkisiyle yağların depolanmasını engellemektedir. Acai çilekleri yağ hücrelerinin oluşumunu engeller. Chia çekirdekleri ise enerji vermekte ve sorunlu bölgelerde yağ birikimini önlemeye yardımcıdır.

Sipariş ve teslimat Yalnıza resmi internet sitesi üzerinden sipariş edilmekte olan çikolata slim size en yakın postane aracılığıyla teslim edilmektedir. Ürün için gerekli ayrıntılı bilgi almak ve sorularınıza yanıt almak için internet sitesi üzerinde yer alan müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Hızlı ve etkili bir zayıflama sağlayan bu ürün güzel tadı ve kalıcı etkisiyle pek çok kişiyi memnun etmektedir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )