Chocolate Slim Ürün Görseli

Chocolate Slim ve Limon Suyu Diyeti

Choclate slim de sizin kullanabileceğiniz ürünlerden bir tanesidir. Erkeklerin ve kadınların kullanabileceği bu ürün mükemmel bir üründür. Resmi satış sitemizde satışı yapılmakta olan bu ürünü sitemizden gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz. 3 iş günü içerisinde adresinize teslimatı yapılan bu ürünü kapıda ödemeli olarak satın alabilirsiniz. Siparişlerinizi verdiğiniz tarihten itibaren kargonuz adresinize ya da alacağınız kargo şubesine gönderilmek için yola çıkarılmaktadır. Aşağıda ki limon suyu diyetine de göz atabilirsiniz.

       Zayıflamak için birçok yöntem denediğiniz doğrudur. Bunu siz daha iyi tecrübe etmiştirsiniz. Bu sebepten dolayı her gün internet siteleri ve tv kanallarında birçok zayıflama kürü ya da zayıflamanız için yöntem söylenmektedir. 2 Hafta kullanılan bir diyet örneğini tv programlarının bir tanesinden dinleyerek ulaştık. Diyet listesi denildiğinde sadece limon tüketmeyeceksiniz tabi ki de. Tabi ki de günlük yaşantınıza devam edeceksiniz. Çok yoğun yemek yememelisiniz. Akşam saatlerinde 18:00 ’dan sonra yemek tüketmeyiniz. Kilo problemi yaşayıp bu şekilde yemek yemeye devam etmemelisiniz.

 

Limon bir narenciyedir. Ve limon kilo vermenizde size yardımcı olabilmektedir. Aşağıda belirtilen diyeti 2 ay boyunca düzenli olarak uygulamalısınız.  Şimdi aşağıdaki diyet listesine bakabilirsiniz.

 

limon Diyeti

 

1.gün

1 limon + 1 bardak içme suyu

  1. gün

2 limon + 2 bardak içme suyu

Gün içerisinde 3.

3 limon + 3 bardak içme suyu

Gün içerisinde 4.

4 limon + 4 bardak içme suyu

Gün içerisinde 5.

5 limon + 5 bardak içme suyu

Gün 6.

6 limon + 6 bardak içme suyu

Gün 7.

3 limon suyu + 10 bardak sade su (1 yemek kaşığı bal ekleyerek gün boyunca tüketilecek)

Gün 8.

6 limon + 6 bardak içme suyu

Gün 9.

5 limon + 5 bardak içme suyu

Gün 10.

4 limon + 4 bardak içme suyu

Gün 11.

3 limon + 3 bardak içme suyu

Gün içerisinde 12.

2 limon + 2 bardak içme suyu

Gün içerisinde 13.

1 limon + 1 bardak içme suyu

Gün içerisinde 14.

3 limon suyu + 10 bardak içme suyu (1 yemek kaşığı bal ekleyerek gün boyunca tüketilecek)

 

Tarifi :

•  Limonu sıkınız ve su ile karıştırın sabah uyandığınızda aç karnına eğer ki tansiyon probleminiz yok ise içebileceğiniz kadarı ile içiniz.

Gün içerisinde aynı şekilde tüketile bilinen miktarda tüketiniz.

Yukarıdaki tariflere uygun olarak kullanınız.

 

Not: Barsak ve mide sorunu yaşıyorsanız aynı zamanda tansiyon ya da kalp sorununuz varsa bu kürü uygulamayınız. Sağlığınız için bu tür kürleri deneyebilirsiniz.

 

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )